Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 28.01.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


28.01.2020
 
Про перепрофілювання ліжкового фонду КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради»

Відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з 01 квітня 2020 року єдине джерело фінансування за рахунок коштів державного бюджету для медичних закладів вторинного рівня надання медичної допомоги, яким є Новогродівська ЦМЛ, це контракт із Національною службою здоров’я України.

Відповідно до плану розвитку Покровського госпітального округу подальша спеціалізація Новогродівської ЦМЛ визначена як лікарня для проведення планового стаціонарного лікування з терапевтичними та неврологічними ліжками планового лікування, відділенням для відновного лікування для відновлення функцій, порушених внаслідок захворювання чи травми, з метою або попередження інвалідності або реабілітації інвалідів, ліжками для надання паліативної допомоги та психологічної підтримки термінальним(безнадійно) хворим, які потребують спеціального оснащення для надання допомоги і догляду, а також спеціально підготовленого, переважно сестринського персоналу, та ліжками медико-соціальної допомоги або сестринського догляду на базі геріатричного відділення , яке забезпечить догляд та надання соціальної допомоги хронічним хворим.

З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення міста, розширення його доступності та поліпшення якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров'я, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. З 01.04.2020 року перепрофілювати хірургічні ліжка хірургічного відділення у кількості 25 ліжок у стаціонарі КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» на ліжка відновного лікування.
  2. З 01.04.2020 року перепрофілювати терапевтичні ліжка терапевтичного відділення у кількості 10 ліжок у стаціонарі КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» на ліжка надання паліативної допомоги.
  3. З 01.04.2020 року змінити назву 20 ліжок геріатричного відділення на ліжка паліативної допомоги для геріатричних хворих.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора Новогродівської центральної міської лікарні  Вороновську Р.І.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань (Безручко).

Новогродівський міський голова                                                    Л.М. Білецька