• Головна
Документ № 292 від 17.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17.12.2019 №292
 
Про соціальний захист багатодітних сімей в м.Новогродівка

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурової О.М. про стан соціального захисту багатодітних сімей в м.Новогродівка,  з метою соціального захисту, поліпшення умов життя та державної підтримки багатодітних сімей, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім’ях, керуючись  статтями 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»», виконком Новогродівської міської ради

    

вирішив:

  1. Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурової О.М. про стан соціального захисту багатодітних сімей в м.Новогродівка прийняти до відома.
  2. Визнати роботу відділів, управлінь, закладів міської ради з виконання у 2019 році заходів щодо соціального захисту багатодітних сімей в м.Новогродівка задовільною.
  3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна), Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Носовська), КНП «Центр первинної медико-соціальної роботи Новогродівської міської ради» (Михаленко), відділу культури (Савула):

1)         Продовжити виконання заходів з реалізації основних напрямів роботи щодо поліпшення стану багатодітних сімей в м. Новогродівка, затверджених рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 16 грудня 2015 року  № 121.

2)         Про виконання заходів інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту щорічно до 15 червня і до 15 грудня.

3)         Забезпечувати проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо підвищення у суспільстві престижу багатодітної родини і проведення заходів (тематичних семінарів, круглих столів тощо) для різних категорій сімей, зокрема для багатодітних родин.

  1. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, контроль - на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Новогродівський

міський голова                                                                                                        Л.М.Білецька