• Головна
Документ № 298 від 17.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17.12.2019 №298
 
Про виконання у 2019 році заходів щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності „Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація” і затвердження Плану заходів на 2020 рік

Заслухавши звіт начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурової О.М. щодо виконання у 2019 році заходів щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності „Рухова  активність − здоровий спосіб життя − здорова нація”, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 25 вересня 2019  року № 1019/5-19  «Про реалізацію Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація», з метою створення сприятливих умов  для зміцнення здоров’я громадян як найвищої соціальної цінності, забезпечення реалізації права особи на оздоровчу рухову активність, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради Мантурової О.М. прийняти до відома.
  2. Визнати роботу відділів, управлінь, закладів міської ради стосовно виконання у 2019 році заходів щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності «Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація» задовільною.
  3. Затвердити план заходів на 2020 рік щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація» (далі – план заходів), додається.
  4. Відповідальним за виконання плану заходів структурним підрозділам забезпечити виконання плану заходів у межах бюджетних призначень, передбачених на 2020 рік і інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту про стан виконання заходів до 10  грудня 2020 року.
  5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, контроль - на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Міський голова                                                                               Л.М.Білецька

 Додаток