• Головна
Документ № 7/64-12 від 27.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

27.12.2019 №7/64-12
 
Про передачу на баланс проєктно-кошторисної документації

З метою реалізації проєктів: «Реконструкція футбольного поля штучним покриттям на стадіоні «Шахтар» КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», «Будівництво сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям (42х22) за адресою м.Новогродівка Донецької області біля будинку 42 по вул.Мічуріна», «Будівництво сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям (42х22) за адресою м.Новогродівка Донецької області вул.Тюленіна», «Облаштування спортивного майданчика з антивандальним тренажерним обладнанням для розвитку масового спорту за адресою: м.Новогродівка Донецької області; вул. Пушкіна, біля будинку №4» керуючись статтями 26,29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл відділу обліку і звітності (Ляшенко І.В.) на передачу з балансу Новогродівської міської ради проєктно-кошторисної документації по робочим проєктам: «Реконструкція футбольного поля штучним покриттям на стадіоні «Шахтар» КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», «Будівництво сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям (42х22) за адресою м.Новогродівка Донецької області біля будинку 42 по вул.Мічуріна», «Будівництво сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям (42х22) за адресою м.Новогродівка Донецької області вул.Тюленіна», «Облаштування спортивного майданчика з антивандальним тренажерним обладнанням для розвитку масового спорту за адресою: м.Новогродівка Донецької області; вул. Пушкіна, біля будинку №4» на баланс КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов О.О.) згідно додатку.
  2. Передачу проєктно-кошторисної документації оформити згідно з вимогами діючого законодавства та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Булі Л.П.

Міський  голова                                                                            Л.М. Білецька

Додаток