Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 7/64-20 від 27.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

27.12.2019 №7/64-20
 
Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в м.Новогродівка на 2020 – 2022 роки

З метою регулювання чисельності безпритульних тварин на території м.Новогродівка виключно гуманними методами, покращення санітарно-екологічної ситуації, зміни громадської думки у бік цивілізованого, гуманного та етичного ставлення до безпритульних тварин, відповідно Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про ветеринарну медицину», «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму регулювання чисельності безпритульних тварин в м.Новогродівка на 2020-2022 роки (додається).
  2. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) при формуванні проекту бюджету міста на відповідний рік, передбачити в межах планових асигнувань фінансування видатків на виконання Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на 2020-2022 роки.
  3. Організацію виконання рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Гашимова).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна)

Міський голова                                                                                Л.М.Білецька

Додаток