• Головна
Документ № 301 від 17.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17.12.2019 №301
 
Про стан військового обліку на території Новогродівської міської ради у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у 2020 році

Відповідно до статей 33, 34, 35, 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, статей 17, 18, 21 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних” (далі – Порядок), Постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 року № 45 “Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час” (далі – Законодавство з питань військового обліку), з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку,  дотримання ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі мобілізації, керуючись статтею 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради

вирішив:

  1. Взяти до відома інформацію про стан військового обліку на території міста за 2019 рік.
  2. Затвердити перелік заходів щодо поліпшення стану військового обліку у 2020 році (додається).
  3. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям міста виконання зазначених заходів.
  4. Затвердити завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку, забезпечення функціонування системи військового обліку на території міста на 2020 рік (додається).
  5. Затвердити план перевірок стану військового обліку на території міста на 2020 рік (додається).
  6. Затвердити план звіряння карток первинного обліку військовозобовꞌязаних і призовників, які перебувають на обліку у військово-обліковому бюро відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з особовими картками Ф-Т-2 підприємств, установ і організацій, які ведуть військовий облік на території м.Новогродівка на 2020 рік (додається).
  7. Затвердити план звіряння карток первинного обліку військовозобовꞌязаних і призовників, які перебувають на обліку у військово-обліковому бюро відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з обліковими даними Покровсько-Ясинуватського обꞌєднаного міського військового комісаріату на 2020 рік (додається).
  8. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на військово-облікове бюро відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Підгурська), контроль за виконанням рішення залишаю за собою.
  9. Рішення виконавчого комітету від 24 травня 2017 року № 93 «Про організацію військового обліку та бронювання військовозобов’язаних за органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями на території м.Новогродівка» вважати таким, що втратило чинність.

Новогродівський міський голова                                               Л.М.Білецька