• Головна
Документ № 174-р від 15.11.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15.11.2019 №174-р
 
Про затвердження переліків наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних Новогродівською міською радою

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанов Кабінету міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», від 17 квітня 2019 р. № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних», керуючись пунктом 20  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

           

  1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних Новогродівською міською радою (додається).
  2. Встановити, що оприлюднення інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Новогродівська міська рада, на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних покладається на відділ по роботі із зверненням громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр» та інспектора з програмно-технічного забезпечення.
  3. Розпорядникам інформації - виконавчим органам Новогродівської міської ради, комунальним підприємствам, організаціям та установам міста забезпечити передачу створених наборів відкритих даних згідно з переліком наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних Новогродівською міською радою, затвердженим цим розпорядженням до відділу по роботі із зверненням громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр» у п'ятиденний термін після їх створення або оновлення для завантаження їх на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
  4. Розпорядження міського голови від 12 травня 2017 №80-р «Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

           

Новогродівський міський голова                                                                                        Л.М.Білецька

Додаток