• Головна
Документ № 7/64-7 від 27.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

27.12.2019 №7/64-7
 
Про організацію харчування в закладах освіти м. Новогродівка в 2020 році

            Заслухавши  інформацію начальника  відділу освіти  м. Новогродівка Кухтіної Р.М. про організацію харчування в закладах дошкільної і загальної середньої освіти міста, на виконання Законів України «Про загальну середню освіту», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», згідно постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування в учбових та оздоровчих закладах», від 05.04.1995 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, що залишились без батьківського піклування», розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 23.06.2000 № 404 «Про забезпечення дітей повноцінним харчуванням, продукцією дитячих асортиментів, підтримки вітчизняного виробника зазначених товарів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію начальника відділу освіти м.Новогродівка Кухтіної Р.М. прийняти до відома.           
  2. Начальнику відділу освіти м.Новогродівка Кухтіній Р.М.:

1)        Забезпечити 100% харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій закладів  загальної середньої освіти міста за рахунок коштів місцевого бюджету.

2)      Спільно з управлінням Держпродспоживслужби в Покровському районі та Селидівською міжміською філією державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» забезпечити дотримання вимог санітарного законодавства в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста щодо постачання, зберігання, дотримання термінів реалізації продукції, недопущення отруєнь та спалахів гострих  кишкових  інфекцій серед дітей.

3)        Залучати представників управління Держпродспоживслужби в Покровському Покровському районі при проведенні конкурсної закупівлі по визначенню організації, що надаватиме послуги з організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів    м. Новогродівка.

  1. Переможцю процедури закупівлі послуг по організації гарячого харчування на 2020 рік:

1)        Забезпечити якісне і своєчасне здійснення гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти міста як за бюджетні кошти, так і за кошти батьків.

2)        Укласти договори оренди приміщень харчоблоків в закладах загальної середньої освіти №№ 7, 9, 10 ім. Тараса Шевченка з організацією - переможцем закупівлі послуг по організації гарячого харчування.

3)        Укласти договори на відшкодування витрат відділу освіти м.Новогродівка на утримання нерухомого майна.

  1. Директорам закладів дошкільної освіти:

1)        Спільно з медпрацівниками розраховувати вартість харчування при складанні меню-розкладки з різним виходом страв відповідно до затверджених норм харчування для двох вікових груп – дітей віком  до 3-х років та дітей віком від 3-х до 6-ти (7) років.

2)        У 2020 році не перевищувати  середньорічну вартість харчування одного дня перебування вихованця в закладі дошкільної освіти: у розмірі 31.00 грн.

  1. Встановити батьківську плату за харчування дітей закладів дошкільної освіти комунальної форми власності у розмірі 75% від загальної вартості харчування.
  2. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти м.Новогродівка Кухтіну Р.М.

Новогродівський

міський голова                                                                                            Л.М. Білецька