• Головна
Документ від 31.10.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


31.10.2019
 
Програма"Розвиток та підтримка комунальних закладів охорони здоров`я м.Новогродівка" на 2020-2022 рр.

Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Новогродівської міської ради від 12.10.2018 №7/48-1 «Про реорганізацію( перетворення) Комунальної лікувально-профілактичної установи Новогродівська центральна міська лікарня в комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» та з метою забезпечення належного функціонування комунального некомерційного підприємства, зміцнення його матеріально-технічної бази, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Міську програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства « Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» на 2020 рік (далі- Програма) (додається).
  2. Після прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», рішення міської ради «Про бюджет м.Новогродівка на 2020 рік» внести зміни до  фінансового плану згідно законодавства.
  3. Управлінню фінансів Новогродівської міської ради врахувати за поданням головного розпорядника коштів потребу в асигнуваннях на виконання Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.
  4. Коньроль за виконанням Програми покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради міської ради» Вороновську Р.І.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

  

Новогродівський міський голова                                                                         Л.М.Білецька

Додаток