• Головна
Документ № 159-р від 29.10.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.10.2019 №159-р
 
Про проведення II етапу змагань «Веселі старти» в м.Новогродівка та участі команди міста Новогродівка у III етапі змагань в м.Селидове

З метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять та популяризації здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей, відповідно до Положення про проведення обласних змагань «Веселі старти» серед школярів міст, районів та об’єднаних територіальних громад області, міської Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новогродівка на 2018 – 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2018 № 7/37-4, керуючись статтею 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова) спільно з відділом освіти м.Новогродівка (Кухтіна), КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» (Константинов) вжити заходів щодо:

          30 жовтня 2019 проведення II етапу змагань «Веселі старти» в м.Новогродівка;

          08 листопада 2019 участі у  III етапі змагань «Веселі страти» в м.Селидове.

  1. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна) забезпечити присутність медичного працівника 30.10.2019 та на час перебування дітей в дорозі 08.11.2019 для надання першої медичної допомоги учасникам змагань, при необхідності.
  2. Комунальному закладу «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) здійснити оплату витрат коштів на організацію і проведення II етапу змагань «Веселі старти» та участі у III етапі змагань в м.Селидове.

Міський голова                                                                         Л.М.Білецька