• Головна
Документ № 273 від 20.11.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.11.2019 №273
 
Про хід реалізації основних положень Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" в м.Новогродівка

         Заслухавши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурової О.М. про хід реалізації основних положень Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" в м.Новогродівка, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новогродівської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Визнати стан реалізації основних положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» в м.Новогродівка задовільним.
  2. Заступнику міського голови Зазуляку Є.М., координатору з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території міста Новогродівка:

1)      Посилити координацію та налагодити ефективну взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, інших органів та установ, які виконують функції, пов’язані з проведенням заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

2)      Ініціювати на пленарному засіданні депутатів міської ради розгляд питання щодо створення в м.Новогродівка спеціалізованої служби підтримки постраждалих осіб, а саме мобільної бригади соціально-психологічної допомоги осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 654 з введенням до структури та штату Новогродівського міського  ЦСССДМ додатково двох штатних одиниць: фахівця із соціальної роботи та психолога.

3)      Враховуючи реформу із децентралізації, вивчити потребу територіальної громади м.Новогродівка та можливості утворення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 655.

  1. Селидівському відділенню поліції Покровського відділу поліції Головного управління національної поліції України в Донецької області (Процик):

1)      Забезпечити ефективну взаємодію з іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству відповідно до статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

2)      Активізувати застосування встановленого законодавством механізму винесення термінових заборонних приписів до осіб, винних у вчиненні домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі, взяття на профілактичний облік кривдників та проведення з ними профілактичної роботи.

3)      Здійснювати оцінку ризиків за фактом вчинення домашнього насильства стосовно кривдника під час винесення термінового заборонного припису у порядку, визначеному законодавством.

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова):

1)      Забезпечити неухильне виконання пунктів 33, 34, 35 «Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658.

2)      Посилити інформаційно-просвітницьку діяльність щодо протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті для різних категорій населення.

  1. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна) забезпечувати проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо реалізації основних положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» з учасниками навчально-виховного процесу в закладах освіти міста.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Новогродівський

міський голова                                                                     Л.М.Білецька