• Головна
Документ № 271 від 20.11.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.11.2019 №271
 
Про організацію проведення громадських робіт у 2020 році

         Відповідно до статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших видів  робіт тимчасового характеру», враховуючи, що одним із основних напрямків у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасно вирішення задач суспільного розвитку міста є оплачувані громадські роботи, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Встановити, що в інтересах територіальної громади громадські роботи є видом суспільно-корисних оплачуваних робіт, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.
  2. Рекомендувати міському центру зайнятості м. Новогродівка (Сергєєва) організувати проведення громадських робіт у 2020 році.
  3. Затвердити види громадських  робіт та підприємства, де фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, за якими будуть проводитись суспільно-корисні громадські роботи  (додаються).
  4. Фінансування організації громадських робіт:

1)      Для зареєстрованих безробітних здійснювати  за рахунок коштів місцевого бюджету та/або  Фонду  загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття  по видах робіт  та у порядку, що не суперечить Закону України «Про зайнятість населення» із змінами та доповненнями.

2)      За рахунок коштів роботодавців та інших незаборонених законодавством джерел, у порядку, що не суперечить  Постанові Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175  «Про затвердження Порядку організації громадських та інших видів  робіт тимчасового характеру»

  1. Надати можливість працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку з зупиненням (скороченням) виробництва продукції, права, без припинення трудових відносин, на участь у громадських роботах у межах строку зупинення (скорочення) виробництва.
  2. Рекомендувати роботодавцям створити тимчасові робочі місця для проведення суспільно-корисних видів громадських робіт, з заробітною платою не нижче рівня мінімальної заробітної плати, встановленої діючим законодавством.
  3. Міському центру зайнятості (Сергєєвій) протягом року:

1)      Провести роботу по залученню зареєстрованих безробітних які бажають взяти участь у громадських роботах і направити до роботодавців.

2)      Попередити  роботодавців, у яких працюють особи за направленням міського центру зайнятості, про відповідальність за достовірність наданих даних та розрахунків витрат на організацію громадських робіт.

  1. Контроль за виконанням рішення виконкому Новогродівської міської ради залишаю за собою.

Новогродівський

міський голова                                                                              Л.М. Білецька

Додаток