• Головна
Документ № 7/61-16 від 04.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

04.12.2019 №7/61-16
 
Про утворення при Новогродівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Керуючись Законом  України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Законом  України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №654  «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»,  Положенням про Новогродівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, затверджений рішенням Новогродівської міської ради від 21.06.2019 №7/57-7, керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити при Новогродівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з 01.01.2020 року мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали  від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в форматі міждисциплінарної команди у складі 4-х осіб (фахівці різних суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству).
  2. Затвердити Положення «Про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали  від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» (додається).
  3. Новогродівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечити роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М..

Міський голова                                                                          Л.М.Білецька

Додаток