• Головна
Документ № 272 від 20.11.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.11.2019 №272
 
Про підсумки проведення громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2019 році

Заслухавши інформацію начальника міської служби у справах дітей міської ради Маценко І.Ю. про підсумки проведення громадського огляду з охорони  дитинства в м. Новогродівка у 2019 році, виконавчий комітет відмічає, що стан виконання заходів з організації та проведення громадського огляду з охорони   дитинства  в м. Новогродівка, затверджених рішенням виконкому від 21.08.2019  №223   «Про проведення  громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2019 році», свідчить, що в місті налагоджена система надання соціально-правового захисту дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

         З метою удосконалення організації роботи щодо соціально-правового захисту дітей, згідно статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та керуючись статтями 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Організацію роботи з проведення громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2019 році відповідних служб і відділів міської ради визнати такою, що відповідає сучасним вимогам.
  2. Рішення виконкому Новогродівської міської ради від 21.08.2019 №223 «Про проведення  громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2019 році» зняти з контролю.

Міський голова                                                                    Л.М.Білецька