• Головна
Документ № 29 від 19.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.02.2020 №29
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого рішенням  Новогродівської міської ради від 10.02.2012 № 6/12-13 та рішенням виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 13.05.2010 № 5/51-43 «Про надання матеріальної допомоги на поховання», Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, „Про амністію”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 № 1385-р „Про схвалення Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк”, згідно протоколу засідання Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 30.01.2020 №1, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством для всіх категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Єжиловій В.Г., Івановій Н.Ю., Кононенко О.А., Репрінцевій З.М., Таран О.П. – на лікування; Горбуновій О.Я., Литвиновій Л.М., Степанько М.С. – на придбання твердого побутового палива; Іваненко Л.Д. – на поховання; Панченко О.Д. (ВПО), Приходько В.О (МПВ) – на соціально-побутові потреби.
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць) профінансувати видатки згідно кошторису міського управління соціального захисту населення у сумі 15800 грн. для надання матеріальної допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) виплатити матеріальну допомогу громадянам.

Міський голова                                                                                       Л.М. Білецька

Додаток