• Головна
Документ від 26.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


26.09.2019
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянці Малютіній Анастасії Сергіїівні, інваліду з дитинства 2 групи, яка опинилася в складних життєвих обставинах у зв’язку з переїздом сім’ї із м.Харкова до м.Новогродівка, вул.Театральна, буд.20 кв.5

          Розглянувши звернення громадянки Малютіної Анастасії Сергіїівни, в зв’язку із переїздом із м.Харкова до міста Новогродівка, вул.Театральна, буд.20 кв.5, з метою соціальної підтримки сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати одноразову матеріальну допомогу громадянці Малютіній Анастасії Сергіїівні, інваліду з дитинства 2 групи, яка опинилася в складних життєвих обставинах   у зв’язку з переїздом сім’ї із м.Харкова до м.Новогродівка, вул.Театральна, буд.20 кв.5 (фактичне місце проживання) на виршення соціально-побутових потреб у сумі ____.
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць) профінансувати видатки згідно кошторису Новогродівського міського управління соціального захисту насеелння у сумі _____, на вирішення соціально-побутових потреб.
  3. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) виплатити одноразову матеріальну допомогу громадянці Малютіній Анастасії Сергіїівні. 

Міський голова                                                                                            Л.М.Білецька