• Головна
Документ № 146-р від 23.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23.09.2019 №146-р
 
Про проведення штабного тренування з керівним складом та силами Новогродівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області

З метою набуття керівним складом та фахівцями органів управління Новогродівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області (далі – міська ланка) практичних навичок, необхідних для виконання завдань під час пропуску льодоходу, повені та паводків, запобігання і реагування на можливі надзвичайні ситуації, забезпечення злагодженості дій органів управління міської ланки, на виконання Плану основних  заходів цивільного захисту міста на 2019 рік, затвердженого рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 20.03.2019 №60 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту м.Новогродівка на 2019 рік», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести 25.09.2019 штабне тренування з керівним складом і силами міської ланки за темою: «Організація роботи органів місцевого самоврядування під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, що пов’язані з пропуском льодоходу, повені і паводків».
  2. Затвердити перелік учасників штабного тренування (додається).
  3. Затвердити План проведення штабного тренування з керівним складом і силами міської ланки (додається).
  4. Місцем проведення штабного тренування визначити пункт постійного розміщення органів управління цивільного захисту міста, зал засідань виконкому Новогродівської міської ради (м.Новогродівка, вул. О.Кошового 46).
  5. Відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Кирик) до 25.09.2019:

1)      Подати на затвердження проект задуму та перелік ввідних для проведення штабного тренування.

2)      Провести інструктивно-методичне заняття із посадовими особами органів управління міської ланки, які залучаються до участі у штабному тренуванні.

  1. 6. Керівництво штабним тренуванням та контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Новогродівський

міський голова                                                                     Л.М.Білецька

Додаток