Друкувати


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.10.2019 №255
 
Про утворення комісії з обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж в будинках, в яких відсутнє централізоване опалення по м. Новогродівка

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в зв’язку з відсутністю централізованого опалення у житлових багатоповерхових будинках м.Новогродівка та з метою забезпечення безперешкодного та своєчасного  надання житлових субсидій їх мешканцям, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Утворити та затвердити склад комісії з обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж житлових будинків м.Новогродівка, в яких в установленому порядку здійснено відключення від централізованого опалення  (надалі-комісія), (додається).
  2. Затвердити форму Акту обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж житлових будинків м.Новогродівка, в яких в установленому порядку здійснено відключення від централізованого опалення, на їх відповідність вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж (додається).
  3. Комісії здійснювати обстеження зовнішніх та внутрішньобудинкових електромереж житлових будинків на їх відповідність вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж на території м.Новогродівка, за зверненнями мешканців, які використовують для обігріву приміщень побутові електроприлади та мають право на отримання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у відповідності до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Міський голова                                                                         Л.М.Білецька                                          

Додаток