• Головна
Документ № 253 від 23.10.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
23.10.2019 №253
 
Про встановлення доступності послуг транспортного обслуговування незайнятого населення

  З метою забезпечення державної політики у сфері зайнятості населення на ринку праці, відповідно до статті 46 Закону України «Про зайнятість населення» та керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет Новогродівської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Вважати доступністю послуг транспортного обслуговування незайнятого населення м. Новогродівка за наступних умов:

1) наявність регулярного прямого руху транспорту загального користування (крім таксі) між місцем проживання особи та місцем роботи, що їй пропонується в м. Селидове (з урахуванням змінності роботи).

2) різниця між сумою фактичних витрат на проїзд до місця роботи та у зворотньому напрямку транспортом загального користування та заробітною платою, зазначеною по відповідній вакансії, повинна складати не менше ніж розмір прожиткового мінімуму, встановлений законодавством.

  1. Фактичні витрати на проїзд визначаються за тарифами, що підтверджуються відповідними довідками транспортних підприємств.
  2. Новогродівському міському центру зайнятості при вирішенні питання підбору підходящої роботи для безробітних та незайнятих громадян враховувати вимоги пункту 1 даного рішення.
  3. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконкому від 18.03.2009 № 49 «Про встановлення доступності послуг транспортного обслуговування для мешканців м.Новогродівка», від 21.09.2011 № 163 «Про внесення змін до рішення виконкому від 18.03.2009 № 49».

Міський голова                                                                                        Л.М.Білецька