• Головна
Документ № 144-р від 19.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

19.09.2019 №144-р
 
Про організацію і проведення Кубку міста Новогродівка з Косікі карате

         З метою підвищення спортивної майстерності спортсменів міста, популяризації Косікі карате в місті, згідно положення про проведення  Кубку міста Новогродівка  з Косікі карате, забезпечення урочистості, відповідно до міської Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новогродівка на 2018 – 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2018 № 7/37-4, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), Комунальному закладу «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов), Будинку дитячої творчості (Крищук) вжити заходів щодо організації та проведення 28.09.2019  Кубку міста Новогродівка  з Косікі карате.
  2. Комунальному закладу «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) здійснити оплату витрат коштів пов’язаних з придбанням призів .
  3. Відзначити Непочатова Івана Анатолійовича Президента громадської організації «Українська федерація «Шорінзі–рю Кенкокан каратедо, Косіки каратедо» Пам’ятним знаком «80 – років м.Новогродівка» за значний особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері фізичної культури та спорту, популяризацію та розвиток Косіки карате в місті Новогродівка, за виховання гідних спортсменів міста та з нагоди відзначення 80 річниці з дня заснування міста Новогродівка.
  4. Надати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантуровій О.М., спеціалісту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сухановій Н.М. інший день відпочинку за роботу у вихідний день.
  5. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), контроль - на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Міський голова                                                                            Л.М.Білецька