• Головна
Документ № 129-р від 23.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23.08.2019 №129-р
 
Про розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі під час святкування Дня Незалежності України в м. Новогродівка

З метою впорядкування святкової торгівлі під час святкування Дня незалежності України в м. Новогродівка, на підставі отриманих заяв від суб’єктів підприємницької діяльності, враховуючи рішення Новогродівської міської ради від 27.05.2016 № 7/7-40 «Про погодження місць розташування об’єктів торгівля в м. Новогродівка», Положення про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків в м. Новогродівка, затвердженого рішенням міської ради від 27.05.2016 № 7/7-42, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369, «Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Погодити суб’єктам господарської діяльності розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами  під час проведення святкових заходів з нагоди святкування Дня незалежності України в м. Новогродівка  24 серпня 2019 року на площі Шахтарській, режим роботи з 8-00 до 23-00 годину:

-          ФОП Бузіні Наталії Василівні;

-          ФОП Великотраву Івану Леонідовичу;

-          ФОП Дороніній Вікторії Валеріївні;

-          ФОП Лизогубовій Ользі Михайлівні;

-          ФОП Мотилю Юрію Анатолійовичу;

-          ФОП Сердюку Олегу Володимировичу.

  1. Фізичним особам-підприємцям забезпечити чистоту, порядок та належний санітарний стан на території розміщення об’єкту торгівлі.
  2. Координацію дій з виконання даного розпорядження покласти на  відділ економіки (Усова).

Міський голова                                                                                                Л.М. Білецька