• Головна
Документ № 241 від 18.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18.09.2019 №241
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши  звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням Новогродівської міської ради від 10.02.2012 № 6/12-13 та рішенням Новогродівської міської ради від 13.05.2010 № 5/51-43 «Про надання матеріальної допомоги на поховання», згідно протоколу засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 30.08.2019 №8, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством для всіх категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Костенко К.А., Волкогон Г.В. – на соціально-побутові потреби; Шевченко Н.Е., Пономарьовій В.П. – на лікування; Фатуляй В.І. – на придбання твердого побутового палива, Бєляєвій Ю.О. – на поховання чоловіка.
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць) профінансувати видатки згідно кошторису міського управління соціального захисту населення у сумі 6400 грн. та поштові видатки 20,54 грн., для надання матеріальної допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) виплатити матеріальну допомогу громадянам.

          

          Міський голова                                                                                    Л.М.Білецька