• Головна
Документ № 7/58-37 від 30.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.08.2019 №7/58-37
 
Про надання згоди на розробку детального плану території по вул. Риночна, буд. №147, кв. №3 в м. Новогродівка

Розглянувши заяву Багрій Оксани Петрівни про надання згоди на розробку детального плану території по вул. Риночна, буд. №147, кв.№3 в м. Новогродівка для реконструкції нежилого приміщення під розміщення стоматологічної лікарні, та подані документи на нерухоме майно, яке належить їй на праві приватної власності згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  від 07.05.2019 року № 165675926, реєстраційний номер об’єкта нерухомого  майна 1374600114136, запис про право власності 31437584, відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Багрій Оксані Петрівні згоду на розробку детального плану території по вул. Риночна, буд. №147, кв. №3 в м. Новогродівка, які належать їй  на праві приватної власності, для реконструкції нежилих приміщень  під розміщення стоматологічної лікарні.
 2. Визначити:
  • Замовником робіт на розроблення детального плану території – Новогродівську міську раду (Білецька).
  • Відповідальним за розроблення детального плану території та фінансування робіт з розроблення детального плану території – Багрій Оксану Петрівну.
 3. Багрій Оксані Петрівні:

3.1       Визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території для укладення відповідної угоди.

3.2.      Надати на розгляд і затвердження  Новогродівській міській раді розроблений детальний план території, зазначений у п.1 цього рішення.

 1. Відділу містобудування та архітектури Новогродівської міської ради (Гринда):
 • Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації – детального плану території, зазначеного у п.1 цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства.
 • Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення та затвердження містобудівної документації детального плану території, зазначеного у п.1
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                                         Л.М.Білецька