Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 22.07.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


22.07.2019
 
Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності фізичній особі – підприємцю Петрусенко Віолетті Рафаелівні по вул. Молодіжна, біля автобусної зупинки

Розглянувши заяву та графічні матеріали, з зазначенням бажаного місця розташування  тимчасової споруди фізичної особи – підприємця    Петрусенко Віолетта Рафаелівна з проханням попередньо погодити місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Молодіжна, біля автобусної зупинки у м. Новогродівка, відповідно до статті 14 Закону України «Про основи містобудування», згідно статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Новогродівської міської ради  від 30.01.2015 №6/45-14, «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Новогродівка», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Попередньо погодити місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Молодіжна, біля автобусної зупинки фізичній особі-підприємцю Петрусенко Віолетті Рафаелівні.

2. Фізичній особі – підприємцю Петрусенко Віолетті Рафаелівні:

2.1.Оформити паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності у 3-х місячний термін.

2.2.Погодити матеріали оздоблення та зовнішній вигляд фасаду тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з відділом містобудування та архітектури Новогродівської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                            Л. М. Білецька