• Головна
Документ № 230 від 21.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.08.2019 №230
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого рішенням  Новогродівської міської ради від 10.02.2012  № 6/12-13, згідно протоколу засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 08.08.2019 №7, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством для всіх категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Гоголєву С.О. – на соціально-побутові потреби; Кучеруку О.В., Мащенко Я.І., Чайковській Г.Є., Юловій Г.Ф. – на лікування; Коваленко М.Д. – на придбання твердого побутового палива.
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць) профінансувати видатки згідно кошторису міського управління соціального захисту населення у сумі 11500 грн. та поштові видатки 3,95 грн., для надання матеріальної допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) виплатити матеріальну допомогу громадянам.

          

       Міський голова                                                                                       Л.М. Білецька