• Головна
Документ № 111-р від 02.07.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


02.07.2019 №111-р
 
Про забезпечення діяльності дільничних виборчих комісій з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

Про забезпечення діяльності дільничних виборчих комісій з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України  21 липня       2019 року

З метою забезпечення діяльності дільничних виборчих комісій, розташованих на території міста Новогродівка, дотримання вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України», відповідно постанов Центральної виборчої комісії 19.01.2012 №5 «Про Вимоги до приміщень  дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування», від 04.03.2014 №31 «Про вимоги до приміщень окружних виборчих комісій з виборів Президента України, норми забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Керівникам закладів, в яких розташовані звичайні виборчі дільниці, утворені на постійній основі (Борковець А.О., Єрьоменко Н.П., Крищук О.В., Кухтіна Р.М., Мальчина М.М., Носовська Т.О., Савула Ю.П., Самоздра Л.Ф., Самоздра О.В.):
 • Забезпечити звичайні виборчі дільниці необхідними приміщеннями для дільничних виборчих комісій та приміщеннями для голосування, що відповідають вимогам (додаток 1), а також надати технічну допомогу в їх облаштуванні.
 • В термін до 05.07.2019 передати виборчим комісіям відповідних виборчих дільниць обладнання, інвентар, засоби зв’язку, оргтехніку, інші матеріальні цінності (додаток 2), за рахунок майна, що перебуває на балансі відповідних установ, про що скласти акти прийому-передачі.
 1. Управлінню міського господарства (Колісниченко), директору комунального підприємства «Міський гуртожиток» м.Новогродівка   Литовченко Л.В., фізичній особі-підприємцю Балінову О.О. рекомендувати в термін до 05.07.2019:
 • Здійснити заходи щодо належного забезпечення підходів та під’їздів до виборчих дільниць.
 • Забезпечити зовнішнє освітлення території біля виборчих дільниць протягом виборчого процесу, а також функціонування вуличного освітлення під час проведення позачергових виборів народних депутатів України з вечора 21 липня до ранку 22 липня 2019 року.

2

 • Відпрацювати питання транспортного забезпечення виборчих дільниць за рахунок коштів місцевого бюджету, підприємств, установ, організацій, інших джерел, не заборонених чинним законодавством, на договірній основі.
 1. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» Михаленку В.О. забезпечити чергування медичних працівників на виборчих дільницях у день голосування 21 липня 2019 року.
 2. Рекомендувати:
 • Виконуючому обов’язки начальника Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області підполковнику поліції Головатенку В.Г. забезпечити охорону громадського порядку та безпеки протягом виборчого процесу, у тому числі в день голосування та дні встановлення результатів виборів, а також охорони приміщень виборчих комісій, виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації.
 • Начальнику державної пожежно-рятувальної частини № 75 м.Новогродівка Зінченку О.В забезпечити контроль за протипожежною безпекою приміщень для дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування.
 1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Новогродівський

міський голова                                                                               Л.М.Білецька