• Головна
Документ № 7/57-10 від 21.06.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

21.06.2019 №7/57-10
 
Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Арефіну Ю.В. по вул. Паркова, між будинками №8 і №10 та укладання договору особистого строкового сервітуту

На підставі заяви від фізичної особи-підприємця Арефіна Ю.В. про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та укладання договору особистого строкового сервітуту, наданих документів, паспорту прив’язки тимчасових споруд, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Новогродівка, затвердженого рішенням міської ради 30.01.2015 № 6/45-14, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на розміщення тимчасової споруди по вул. Паркова, між будинками №8 і №10 для провадження підприємницької діяльності відповідно до паспорту прив’язки тимчасової споруди фізичній особі – підприємцю Арефіну Ю.В.
  2. Встановити розмір плати за договором особистого строкового сервітуту 12% від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що складає 111.82 грн  на місяць.

Термін дії паспорта прив’язки визначається терміном дії договору особистого строкового сервітуту, який становить 2 роки 11 місяців.

  1.  Фізичній особі-підприємцю Арефіну Ю.В.:

1)        Звернутись до відділу містобудування та архітектури Новогродівської міської ради (Гринда) для укладання договору особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди;

2)        Встановити тимчасову споруду протягом 6 місяців з дня реєстрації договору особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди та звернутись до відділу містобудування та архітектури Новогродівської міської ради з письмовою заявою щодо виконання вимог паспорту прив’язки.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                            Л.М. Білецька