• Головна
Документ № 106-р від 26.06.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26.06.2019 №106-р
 
Про відзначення Дня молоді в м.Новогродівка

З метою відзначення Дня молоді в м.Новогродівка, відповідно міської комплексної програми «Молодь і сім’я Новогродівки. 2017-2020 роки», затвердженої рішенням міської ради від 02.12.2017 № 7/35-3, керуючись статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), відділу культури (Савула), відділу організаційної роботи, інформаційної та внутрішньої політики (Дейнекіна), КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) вжити заходів щодо  відзначення 30.06.2019  Дня молоді в м.Новогродівка, згідно плану заходів (додаток 1).  
  2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова) забезпечити 27.06.2019 участь делегації міста на церемонії нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року» у м.Слов’янськ.
  3. Відділу обліку та звітності (Ляшенко) здійснити оплату витрат коштів, пов’язаних з відзначення Дня молоді в межах річного плану асигнувань з врахуванням економії з КФК 0113131 КЕКВ 2240, 2210 відповідно до кошторису (додаток 2).
  4. КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) здійснити оплату витрат коштів на організацію і проведення 30.06.2019 міського турніру з волейболу та  плоггінгу під назвою «Біжи за сміттям».
  5. Затвердити склад комісії по списанню призів та подарунків за результатами проведення заходів (додається).
  6. Відділу економіки (Усова) забезпечити організацію торгівельного обслуговування громадян під час проведення заходів.
  7. Рекомендувати начальнику Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції Головного управління національної поліції України в Донецькій області т.в.о. начальника відділення підполковнику Головатенку В.Г. забезпечити охорону громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення масових заходів.
  8. Надати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантуровій О.М., спеціалісту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сухановій Н.М. інший день відпочинку за роботу у вихідний день.

Міський голова                                                                                                Л.М.Білецька                                                                      

Додаток