• Головна
Документ № 229 від 21.08.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.08.2019 №229
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції у зв’язку з відзначенням 28-ї річниці незалежності України

      У зв’язку з відзначенням 28-ї річниці незалежності України, на виконання Міської Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення „Турбота” на  2018-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 7/36-3 „Про затвердження Міської Програми соціальної підтримки ”Турбота” на 2018-2020 роки”, з метою соціальної підтримки учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, керуючись статею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

вирішив:

  1. Надати одноразову матеріальну допомогу у розмірі 400,00 грн. учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, згідно списку (додається).
  2. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) профінансувати видатки для надання одноразової матеріальної допомоги вищезазначеної категорії громадян у сумі 19600,00 грн., згідно кошторису міського управління соціального захисту населення.
  3. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) виплатити одноразову матеріальну допомогу учасникам антитерористичної операції.

   

Міський голова                                                                          Л.М.Білецька

Додаток