• Головна
Документ № 195 від 24.07.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.07.2019 №195
 
Про стан виконавської дисципліни у виконкомі, управліннях та відділах Новогродівської міської ради за підсумками роботи у першому півріччі 2019 року

З метою своєчасного і якісного виконання завдань, визначених в розпорядженнях і дорученнях голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, рішеннях виконкому, розпорядженнях міського голови, для підвищення рівня виконавської дисципліни у відділах та управліннях Новогродівської міської ради, а також посилення персональної відповідальності посадових осіб, які забезпечують їх виконання, керуючись статтями 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новогродівської міської ради

в и р і ш и в :               

  1. Інформацію про стан виконавської дисципліни у виконкомі Новогродівської міської ради за перше півріччя 2019 року прийняти до відома.
  2. Визнати організацію роботи по виконанню контрольних завдань, визначених в розпорядженнях і дорученнях голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, рішеннях виконкому, розпорядженнях міського голови такою, що відповідає сучасним вимогам.
  3. Секретарю міської ради, заступникам міського голови, начальникам управлінь та відділів міської ради при виконанні контрольних документів, звертати увагу на змістовність та повноту інформації.
  4. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Мерецька):

1)         Здійснювати щотижневий аналіз виконання контрольних завдань та щопонеділка інформувати керівництво міської ради про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах міської ради.

2)         Надавати методичну та практичну допомогу управлінням та відділам міської ради з питань підвищення рівня виконавської дисципліни.

3)         У разі виявлення випадків порушення виконавської дисципліни, зриву термінів виконання контрольних документів надавати керівництву виконкому Новогродівської міської ради доповідні записки щодо виявлення порушень.

  1. Першому заступнику міського голови Булі Л.П. у разі надходження доповідних записок з питань порушення виконавської дисципліни клопотати перед міським головою про притягнення до відповідальності винних осіб та накладання відповідних дисциплінарних стягнень.

Перший заступник міського голови                                                                    Л.П.Булі