• Головна
Документ № 202 від 24.07.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.07.2019 №202
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно  Положення про надання  одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням  Новогродівської  міської   ради   від     10.02.2012  № 6/12-13 та рішенням Новогродівської міської ради від 13.05.2010 № 5/51-43 «Про надання матеріальної допомоги на поховання», Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, „Про амністію”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 № 1385-р „Про схвалення Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк”, згідно протоколу засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 12.07.2019 №6, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством для всіх категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Пашкурову А.І. Савельєву О.М. (МПВ) – на соціально-побутові потреби; Бондаренко В.Ф., Кузьмук М.М. – на лікування; Кандибка Н.П. – на придбання твердого побутового палива; Чепіс А.В. – на поховання.
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць) профінансувати видатки згідно кошторису міського управління соціального захисту населення у сумі 7800 грн. для надання матеріальної допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Колосова) виплатити матеріальну допомогу громадянам.

                Перший заступник міського голови                                                                Л.П.Булі

Додаток