• Головна
Документ № 78-р від 13.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

13.05.2019 №78-р
 
Про підготовку та відзначення в м.Новогродівка у 2019 році Дня Європи

          З метою гідного відзначення Дня Європи в м.Новогродівка, відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 №339/2003 «Про День Європи», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в м.Новогродівка у 2019 році Дня Європи (додається).
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць) забезпечити фінансування заходів з нагоди відзначення в м.Новогродівка у 2019 році Дня Європи в межах передбачених кошторисів місцевого бюджету.
  3. Відділу організаційної роботи, інформаційної та внутрішньої політики (Дейнекіна) сформувати делегацію для поїздки 18.05.2019 в м.Бахмут для участі в обласних заходах з нагоди відзначення Дня Європи (додається).
  4. Міському відділу культури (Савула) організувати перевезення делегації від м.Новогродівка до м.Бахмут та в зворотному напрямку.
  5. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна) залучити учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців гуртка Будинку дитячої творчості до участі в обласних заходах з нагоди відзначення Дня Європи згідно додатку (додається).
  6. Завідувачу господарством Сорокіну О.С.18.05.2019 забезпечити:
  • Встановлення Прапору Євросоюзу поруч з Державним Прапором України на адміністративній будівлі Новогродівської міської ради;
  • Роботу службового автомобіля Chevrolet державний номер АН 1329 КВ (водій Синельник В.В.), передбачити надання іншого дня відпочинку Синельнику В.В. за роботу у вихідний день.

Новогродівський

міський голова                                                                   Л.М.Білецька

Додаток