• Головна
Документ від 25.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


25.04.2019
 
Про передачу у власність земельної ділянки по вул. Воронова, буд. 16 у м. Новогродівка громадянину Господарю Василю Васильовичу

          Розглянувши заяву громадянина Господаря Василя Васильовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність, відповідно статей 12, 40, 81, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 30, 55 Закону України  «Про землеустрій», статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пункту 3 Розділу 7 Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                          

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Воронова, буд. 16 у м. Новогродівка.
  2. Передати громадянину Господарю Василю Васильовичу (ідентифікаційний номер ХХХХХХХ) яка мешкає за адресою: ХХХХХ, м. Новогродівка, вул. ХХХХХ, буд. ХХ, кв. ХХ безоплатно, у власність, у межах норми земельну ділянку площею 0,0651 га, з кадастровим номером 1413600000:00:003:0118 із земель житлової та громадської забудови Новогродівської міської ради комунальної власності, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Воронова, буд. 16 у м. Новогродівка.
  3. Громадянину Господарю Василю Васильовичу здійснити державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку згідно чинного законодавства.
  4. Новогродівській міській раді (Білецькій) передати відділу Держгеокадастру у м. Новогродівці Донецької області вищевказану технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                Л. М. Білецька