Друкувати


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.04.2019 №7/55-3
 
Про внесення змін до Програми «Творча обдарованість» міста Новогродівка на 2017-2021 роки

            З метою відзначення спортсменів міста, досягнення яких сприяють утвердженню авторитету міста Новогродівка, стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у спорті, підвищення їх соціального захисту та мотивації, відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», керуючись статтею 26 «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до «Положення про присудження премій обдарованим учням», затвердженого рішенням міської ради від 25.05.2018 № 7/42-1, а саме в розділі ІІ «Порядок призначення премій» в частині напрямків «Спортивний напрямок» викласти в наступній редакції:

Кандидатами на заохочення можуть бути учні закладів загальної середньої освіти, вихованці спортивних гуртків, секцій навчальних закладів міста, міських федерацій, клубів зі спорту тощо, які мають високий спортивний результат або стали переможцями та призерами на чемпіонатах, кубках та першостях області, України, Європи, світу, Міжнародних і Всеукраїнських змаганнях, спартакіадах, кубках, чемпіонатах з олімпійських та неолімпійських видів спорту, які мають офіційний характер.

            Переможці (команда переможців) обласних змагань, спартакіад, кубків, турнірів, чемпіонатів, у тому числі переможці (команда переможців) зональних етапів, отримують премії в розмірі:

І місце – 400 грн.

ІІ місце – 300 грн.

ІІІ місце – 200 грн.

Переможці чемпіонатів, кубків, спартакіад України, Європи, світу, Міжнародних і Всеукраїнських змагань, спартакіад, кубків, чемпіонатів отримують премії в розмірі:

І місце – 500 грн.

ІІ місце – 400 грн.

ІІІ місце – 300 грн.

  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради щорічно до 10 травня подавати до відділу освіти м. Новогродівка клопотання про присвоєння премій претендентам на здобуття премії з висвітленням їх досягнень.
  1. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти м.Новогродівка Кухтіну Р.М.

Міський голова                                                                                               Л.М. Білецька