• Головна
Документ № 68-р від 19.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

19.04.2019 №68-р
 
Про склад готовності головної суддівської колегії І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») м. Новогродівка

         Відповідно до Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.06.2012 № 687 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), наказу департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 11.01.2019 № 16/163-19-ОД «Про проведення I (регіонального) етапу Всеукраїнського конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – (молодша та середня вікові групи) (заочно)», з метою удосконалення змісту, форм та засобів патріотичного виховання учнівської молоді, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Затвердити склад головної суддівської колегії I (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») м. Новогродівка (додається) (далі – Колегія).
  2. Відділу освіти (Кухтіна) та відділу у справах сім`ї, молоді та спорту (Мантурова) 24.04.2019, 25.04.2019 провести I (міський) етап Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
  3. Координацію дій з виконання даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти м. Новогродівка Кухтіну Р.М.

Міський голова                                                                         Л.М. Білецька

Додаток