Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 7/55-2 від 26.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.04.2019 №7/55-2
 
Про внесення змін до Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у м. Новогродівка на 2019-2021 роки

          З метою забезпечення підвищення загального рівня безпеки населення міста Новогродівка, зменшення кількості правопорушень шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь, в тому числі суб’єктами пробації, а також налагодження дієвої співпраці органу пробації та місцевих органів виконавчої влади в зазначеній сфері, на виконання  Законів України «Про пробацію», «Про Державну кримінально-виконавчу службу України», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:  

  1. Внести зміни до Програми профілактики рецидивної злочинності та  правопорушень у  м. Новогродівка на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 30.10.2018 № 7/49-1, а саме: в розділі V. «Перелік завдань та заходів Програми, напрями використання бюджетних коштів та результативні показники» частину 4. «Матеріально-технічне забезпечення» викласти в новій редакції. (додається)
  2. Координацію дій за виконанням цього рішення покласти на спостережну комісію при виконавчому комітеті, контроль покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Міський голова                                                                             Л.М.Білецька

Додаток