• Головна
Документ № 133 від 22.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

22.05.2019 №133
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням Новогродівської міської ради від 10.02.2012 № 6/12-13, Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, „Про амністію”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 № 1385-р „Про схвалення Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк”, згідно протоколу засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 06.05.2019 №4, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством для всіх категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Набока Т.В., Чернишев С.Л. (МПВ), – на соціально-побутові потреби; Главацькій Н.П. – на придбання твердого побутового палива.
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць) профінансувати видатки згідно кошторису міського  управління соціального захисту населення у сумі 2000 грн. та на поштові видатки 3,95 грн., для надання матеріальної допомоги громадянам.
  1. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) виплатити матеріальну допомогу громадянам.

          

      Перший заступник міського голови                                                               Л.П.Булі