Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 03.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


03.04.2019
 
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на перехресті вул. Кутузова та вул. Водоп’янова у м. Новогродівка

Розглянувши клопотання релігійної організації релігійних громад «Христианська церква «Нове покоління» м. Новогродівка Донецької області» про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно статей 12, 79-1, 122, 123 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статей 16, 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування культової споруди, орієнтовною площею 0,3457 га, за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови Новогродівської міської ради на перехресті вул. Кутузова та вул. Водоп’янова у  м. Новогродівка.
  2. Релігійній організації релігійних громад «Христианська церква «Нове покоління» м. Новогродівка Донецької області» замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

  

Міський голова                                                                              Л. М. Білецька