• Головна
Документ № 7/55-14 від 26.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.04.2019 №7/55-14
 
Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставлятимуться на земельні торги у формі аукціону

          З метою ефективного використання земельного фонду міської ради,  встановлення рівних прав фізичних та юридичних осіб на землю, забезпечення надходження додаткових коштів до міського бюджету,  відповідно до статей 12, 122,127, 134-139 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік вільних від забудови земельних ділянок комунальної власності, які виставлятимуться на земельні торги у формі аукціону, земельну ділянку комунальної власності орієнтовною площею 0,0800 га  в  м. Новогродівка по вул. Центральна, біля АЗС, для іншої комерційної діяльності.
  2. Підготувати землевпорядну документацію на земельну ділянку з метою формування лоту для продажу права оренди на земельних торгах:
    • Надати згоду на розробку детального плану території у м. Новогродівка, по вул. Центральна, біля АЗС.
    • Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га у м. Новогродівка, по вул. Центральна, біля АЗС.
  3. Підготовку лотів до проведення земельних торгів, що включає відбір виконавців робіт із землеустрою, виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, та проведення земельних торгів здійснити за рахунок виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням цих витрат за рахунок коштів, що сплачуються переможцем земельних торгів за кожним лотом.
  4. Відділу економіки (Усова) визначити виконавця земельних торгів у відповідності до Положення про комісію з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                                Л. М. Білецька

Додаток