• Головна
Документ № 56 від 20.03.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.03.2019 №56
 
Про результати проведення перевірки фінансово – господарської діяльності комунального підприємства «Комунтех»

Заслухавши звіт голови тимчасової робочої групи з перевірки фінансово – господарської діяльності комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка  та інформацію директора КП «Комунтех», з метою створення фінансово стійкового та прибуткового комунального підприємства, вжиття заходів з своєчасної виплати заробітної плати, сплати загальнообов’язкових платежів, податків і зборів, використання та утримання в належному стані спецтехніки,  згідно статті 7 Закону України «Про житлово – комунальні послуги», статті 96 Цивільного Кодексу України, керуючись статтею 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

вирішив:

 1. Звіт про проведення перевірки фінансово – господарської діяльності комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка прийняти до відома.
 2. Визнати організацію роботи з ведення фінансово – господарської діяльності КП «Комунтех» незадовільною.
 3. Директору КП «Комунтех» Левченку Г.С. до 01.04.2019:
 • Збалансувати доходну та витратну частини бюджету комунального підприємства.
 • Скласти графік погашення заборгованості з виплати заробітної плати та податкового боргу. Щомісячно звітувати про виконання графіку.
 • Поновити роботу ритуальної служби. У разі виявлення недоцільності поновлення роботи ритуальної служби ініціювати питання про передачу кладовища іншому комунального підприємству.
 • Привести в належний технічний стан транспортні засоби, провести поточний ремонт за власні кошти.
 1. Новогродівському міському голові Білецькій Л.М.
 • Звернутися до управління Східного офісу Держаудитслужби у Донецькій області з пропозицією внесення до графіку перевірок на ІІ квартал 2019 року проведення професійної ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка.
 • Рекомендувати розірвати контракт з директором комунального підприємства «Комунтех».
 1. Координацію роботи за виконанням рішення покласти на управління міського господарства (Гергель), контроль залишаю за собою.

Міський голова                                                                             Л.М.Білецька