• Головна
Документ № 101 від 17.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
17.04.2019 №101
 
Про дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень в м.Новогродівка

Розглянувши звернення громадян та керівників установ міста  про знесення аварійних, сухостійних дерев та часткової обрізки зелених насаджень, відповідно до статті 28 Закону  України  «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України»,  керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Дозволити заявникам проведення робіт з видалення та часткової обрізки зелених насаджень в м.Новогродівка за адресами, згідно додатку:
  • За рахунок коштів заявника робіт, згідно з актами №№ 3, 4, 5, 6, 8 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та використовувати деревину  для власних потреб. 
  • За рахунок коштів місцевого бюджету, згідно з актами №№ 2, 7.
  1. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Гергель).

Міський голова                                                                               Л.М.Білецька

Додаток