• Головна
Документ № 55 від 20.03.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.03.2019 №55
 
Про організацію робіт щодо підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2019 року

            З метою вчасного проведення комплексної підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2019 року, святкування Великодня та забезпечення належного санітарного порядку на території м.Новогродівка   після зимового періоду, виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.02.2019 № 215/5-19 «Про організацію робіт щодо підготовки області до весняно-літнього періоду 2019 року»,  рішення Новогродівської міської ради  від 20.08.2010 №5/54-15  «Об утверждении Правил благоустройства г.Новогродовка», згідно  рішення виконкому Новогродівської міської ради від 22.01.2013 №167 «Про закріплення територій за організаціями, установами та підприємствами всіх форм власності для проведення заходів з санітарного очищення, благоустрою міста в період весна-осінь та утримання в зимовий період» (зі змінами), керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Провести:

1)        Двомісячник  благоустрою міста  з 18 березня по 18 травня 2019 року.

2)        День довкілля – 20 квітня 2019 року.

  1. Затвердити заходи щодо проведення робіт з благоустрою та Дня довкілля в м.Новогродівка у березні-травні 2019 року (додаються).
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій, громадських організацій, банківських установ та торговельних і комерційних підприємств всіх форм власності, голів окремих ОСББ всіх форм власності:

1)        Взяти під особистий контроль виконання заходів з благоустрою на закріплених територіях відповідно затверджених термінів.

2)        Забезпечити своєчасне, якісне виконання заходів з благоустрою міста та Дня довкілля на закріплених за підприємствами територіях за рахунок власних коштів підприємства.

3)        Надати до управління міського господарства Новогродівської міської ради:

а)         Звіт про проведення Дня довкілля в м.Новогродівка до 26 квітня 2019 року за формою згідно з додатком 1. 

б)        Звіт про проведення  робіт з благоустрою м.Новогродівка до 27 травня 2019 року за формою згідно з  додатком 2.

  1. Відділу економіки (Усова) спільно з відділом містобудування та архітектури (Пермінова):

1)        Довести до відома приватних підприємців-власників торгових закладів про необхідність:

-          приведення у належний вигляд  фасадів та тильних боків власних торгових закладів та прилеглої до них території;

-          недопущення засмічення прилеглої території будівельними матеріалами;

-          проведення  ремонту та фарбування малих архітектурних форм.

2)        Здійснювати  контроль за виконанням заходів з благоустрою на закріплених територіях за торгівельними об’єктами міста.

  1. Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Гергель) :

1)        Забезпечити координацію дій щодо  підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2019 року.

2)        Укласти договори в період проходження весняно – літнього періоду 2019 року з підрядними організаціями щодо  вивозу сміття та палого листя  після проведення санітарних днів в місті .

  1. Координацію виконанням даного рішення покласти на заступника начальника - начальника відділу житлової політики та енергозбереження управління міського господарства Новогродівської міської ради Гергель Т.М. контроль на першого заступника міського голови Булі Л.П.

Новогродівський

міський голова                                                                                                        Л.М.Білецька

Додаток