• Головна
Документ № 11 від 23.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.01.2019 №11
 
Про затвердження Акту про визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам внаслідок порушення земельного законодавства

Розглянувши протокол засідання Комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам внаслідок порушення земельного законодавства від 21 січня 2019 року №3, керуючись статтями 152, 156, 157, 211 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 № 284 „Про Порядок визначення  та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам”, Порядком визначення та відшкодування  Новогродівській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних  ділянок без правовстановлюючих документів, затвердженим рішенням Новогродівської міської ради від 12.10.2018 №7/48-7, підпунктом 1 пункту „б” частини першої статті 33, статтею 40,  частиною першою статті 52, частиною шостою статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

  1. Затвердити Акт про визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам внаслідок порушення земельного законодавства від 01.2019 № 3 (додається), згідно з яким розмір збитків становить 82 421,83грн.
  2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Мусейка Костянтина Івановича у місячний термін з дня прийняття даного рішення сплатити збитки, що визначені Актом.
  3. У разі несплати коштів фізичною особою-підприємцем Мусейко Костянтином Івановичем у визначений термін, відділу економіки Новогродівської міської ради (Некрасова) забезпечити проведення судово-претензійної роботи.
  4. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на відділ економіки міської ради (Усова).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Булі Л.П.

Міський голова                                                                Л.М. Білецька