• Головна
Документ від 10.10.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


10.10.2019
 
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

          Відповідно до  статті  10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом Головдержслужби від 29.12.2009  № 406, розпорядження міського голови від 20.06.2008 № 83-р «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування» із змінами, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування:

-        начальник відділу містобудування і архітектури, головний архітектор міста на період перебування основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку   –   1 одиниця

  1. Оголосити умови конкурсу:

до участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше  4 років. Післядипломна освіта у галузі знань „Державне управління”.

  1.  Установити, що заяви приймаються протягом 30  календарних днів з дня оприлюднення оголошення в засобах масової інформації.
  2. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Гашимова) забезпечити оприлюднення умов проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.      

Міський голова                                                                           Л.М.Білецька