• Головна
Документ № 235 від 18.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18.09.2019 №235
 
Про міську координаційну раду з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та торгівлі людьми

У зв’язку з кадровими змінами та відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 05.06.2019 № 467 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2007 р. № 1087», Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»,  керуючись статтею  32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Внести зміни до рішення виконкому Новогродівської міської ради від 17.04.2013 № 54 «Про міську раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми»:

1)         слова «Міська рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми» читати «Міська рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми»

2)         у назві та тексті рішення слова «запобігання насильству в сім’ї» замінити словами «запобігання та протидії домашньому насильству»;

3)         Назву Положення викласти в новій редакції:

«ПОЛОЖЕННЯ

про міську раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми»

4)         У тексті Положення слова «запобігання насильству в сім’ї» замінити словами «запобігання та протидії домашньому насильству».

  1. Затвердити оновлений склад міської координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми (додається).
  2. Підпункт 1 пункту 1 рішення міської ради від 20 жовтня 2016 року № 154 «Про внесення змін до складу дорадчих органів виконкому міської ради» вважати таким, що втратив чинність.

Міський голова                                                                                          Л.М.Білецька

Додаток