• Головна
Документ № 26 від 20.02.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.02.2019 №26
 
Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради за 2018рік

Заслухавши звіт начальника відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр» Голобородько С.Г. про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради за 2018 рік, відмічено, що за звітний період до виконавчого комітету Новогродівської міської ради надійшло 3634 звернення громадян, а саме через: обласну державну адміністрацію – 3; Урядову гарячу лінію – 47; особисті та виїзні прийоми громадян – 150; письмові звернення – 41; «Контактний центр» Новогродівської міської ради – 3393. Безпосередньо до виконкому Новогродівської міської ради (без урахування «Контактного центру» Новогродівської міської ради та Урядової гарячої лінії всього надійшло 194 звернення громадян, що на 132 одиниці менше ніж за аналогічний період 2017 року.

Керівництвом виконавчого комітету Новогродівської міської ради проведено 151 особистий прийом,  прийнято 22 громадянина; 48 спільних прийомів, прийнято 88 громадян; 70 виїзних прийомів, прийнято 40 громадян.

На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою поліпшення стану роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах міської ради та на підприємствах, що надають послуги населенню, забезпечення конституційного права громадян на звернення, зменшення кількості звернень як до органів влади вищого рівня, так і у виконавчі органи міської ради, об'єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень та надання громадянам обґрунтованих відповідей, керуючись статтею 40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян», статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

вирішив:

  1. Звіт начальника відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр» Голобородько С.Г. про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради за 2018 рік взяти до відома.
  2. Роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради за 2018 рік визнати задовільною та такою, що відповідає сучасним вимогам.
  3. Забезпечити начальнику Новогродівського міського управління соціального захисту населення Мямліній М.С., заступнику начальника – начальнику відділу житлової політики та енергозбереження управління міського господарства Новогродівської міської ради ГергельТ.М. та рекомендувати: головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Супутник» Пірогу О.В. та «Мир» Передерію Д.В., Асоціаціям об’єднань співвласників багатоквартирних будинків: «Веста» Козловій О.О. та «Геста» Недураєвій Н.В., директору комунального підприємства «Комунтех» Левченку Г.С., начальнику Новогродівської виробничої дільниці Селидівського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» Ляшенку Е.О. вжити дієвих заходів щодо:
  • Неухильного дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та Інструкції з діловодства зі зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348;
  • Своєчасного вирішення питань, з якими звертаються громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки;
  • Надання до 10 числа наступного за звітним періодом місяця щоквартального звіту про роботу із зверненнями громадян за минулий квартал до відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр»;
  • Вжиття всіх необхідних заходів щодо подальшого вдосконалення форм та методів роботи з письмовими та усними зверненнями громадян.
  1. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника відділу по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації «Контактний центр» (Голобородько), контроль залишаю за собою.

Новогродівський

міський голова                                                                                               Л.М.Білецька