• Головна
Документ № 37 від 20.02.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.02.2019 №37
 
Про затвердження Міського плану заходів регіональної програми «Профілактики правопорушень серед дітей на 2019-2022 роки в м. Новогродівка»

          З метою зниження рівня правопорушень серед дітей, здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод дітей, розвиток їх творчих здібностей, удосконалення морального, патріотичного виховання, підвищення правосвідомості, надання можливостей для самореалізації та підвищення творчої активності, подолання та вирішення конфліктів серед дітей шляхом надання соціальних, освітніх, правових послуг, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 23 листопада 2018 року №1410/5-18 «Про затвердження Регіональної програми правопорушень серед дітей на території Донецької області 2019-2022 роки», керуючись статтею 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради:

в и р і ш и в:

  1. Затвердити Міський план заходів регіональної програми «Профілактика правопорушень серед дітей на 2019-2022 роки в м. Новогродівка» (додається).
  2. Відділу освіти м. Новогродівка (Кухтіна), міській службі у справах дітей (Маценко), міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Носовська) забезпечити, а Селидівському відділенню поліції   Покровського ВП  ГУНП України  в Донецькій області (Ващелін) та Новогродівській  міській філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області (Гелецька) рекомендувати:
    • Виконання Міського плану заходів регіональної програми «Профілактика правопорушень серед дітей на 2019-2022 роки в м. Новогродівка»;
    • Інформування міської координаційної ради у справах дітей щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним.
  3. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на міську службу у справах дітей (Маценко), контроль за виконанням – на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Міський голова                                                                     Л.М. Білецька

Додаток