• Головна
Документ № 1 від 23.01.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.01.2019 №1
 
Про роботу Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у 2018 році

Заслухавши інформацію Новогродівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про роботу Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у 2018 році, на виконання Закону України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю, постанови Кабінету Міністрів України  від 27.08.2004  № 1126 "Про заходи щодо вдосконалення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю", рішення  Новогродівської міської ради від 19.02.2004   № ІV/16-6 "Про створення міського центру соціальних служб для молоді", керуючись статтею 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконком Новогродівської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Вважати організацію роботи Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді в 2018 році такою, що відповідає сучасним вимогам.
  2. Новогродівському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі Центр) (Носовська):

1) Продовжувати роботу Служби соціальної підтримки сімей щодо забезпечення ефективного супроводу і обслуговування сімей, які опинились в складних життєвих обставинах і неспроможні самостійно їх подолати.

2) Впроваджувати нові соціальні технології, спрямовані на раннє виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, формування відповідального батьківства, запобігання випадкам вилучення дитини із сім'ї.

3) Продовжувати роботу щодо налагодження взаємодії із центром психосоціальної реабілітації НаУКМА у м. Покровськ та Українською фундацією громадського здоров'я при підтримці Фонду Народонаселення ООН. 

4) Вживати заходи щодо пропагування здорового способу життя, запобіганню поширення негативних явищ в молодіжному середовищі (алкоголізм, тютюнопаління, токсикоманія, наркоманія, насильство), формуванню і збереженню репродуктивного здоров'я у дітей і молоді шляхом реалізації програми "Альтернатива" і забезпечення роботи інформаційно-ресурсного тренінгового центру.

5) Забезпечити роботу щодо ефективного функціонування Соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які повертаються в місто з інтернатних закладів і не мають закріпленого житла.

  1. Заслухати звіт про роботу Центру  за 2019 рік на засіданні виконкому в січні 2020 року.

Міський голова                                                                                            Л.М.Білецька