Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 7/51-13 від 21.12.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

21.12.2018 №7/51-13
 
Про затвердження Програми благоустрою та розвитку комунального господарства м. Новогродівка на 2019-2021 роки

З метою забезпечення належного утримання і поточного ремонту об’єктів благоустрою міста, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, на території міста Новогродівка, керуючись статтею 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму благоустрою та розвитку комунального господарства м. Новогродівка на 2019-2021 роки  (додається).
  1. Фінансовому управлінню міської ради (Коломієць), виходячи з можливостей доходної частини міського бюджету, профінансувати виконання заходів Програми.
  1. Інформацію про виконання даної Програми заслухувати на сесії міської ради один раз на рік.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Булі Л.П. , заступника міського голови Зазуляка Є.М. відповідно до розподілу обов’язків та  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального  устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                         Л.М. Білецька

Додаток 1

Додаток 2