• Головна
Документ № 36 від 20.02.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.02.2019 №36
 
Про надання матеріальної допомоги до 30-річниці виведення військ із Афганістану

          У зв'язку з відзначенням 15 лютого – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, з метою надання матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам, які приймали участь у війні в Афганістані, на виконання Міської Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення „Турбота” на 2018 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 7/36-3, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради

вирішив:

  1. Надати одноразову матеріальну  допомогу:
  • Інвалідам воїнам – інтернаціоналістам, які безпосередньо приймали участь у бойових діях в Афганістані, внаслідок чого через поранення отримали інвалідність, згідно списку (додаток 1);
  • Учасникам бойових дій на території інших держав та воїнам-інтернаціоналістам, які приймали участь у війні в Афганістані, згідно списку (додаток 2).
  1. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) профінансувати  видатки згідно кошторису міського управління  соціального захисту населення у сумі 18100,00 грн. для надання матеріальної допомоги вищезазначеній категорії громадян. Передбачити кошти на поштові витрати у сумі 15,80 грн.
  2. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліній) забезпечити виплату матеріальної допомоги згідно додатку.

Міський  голова                                                                         Л.М. Білецька

Додаток